Team Baarda

Marktleiderschap, delen & gewoon doen, maar ongewoon zijn.

Marktleiderschap betekent voor ons niet: de grootste willen zijn. Wel de beste. Daarom zijn we voortdurend op zoek naar nieuwe inzichten, verbeteringen van onze werkwijze en hoe wij het productaanbod kunnen digitaliseren. Zodat na afloop van een project jij moeiteloos het werk van ons kunt overnemen.

Die kennis, aanpak en dienstverlening delen wij graag met je. We geven handvatten hoe je medewerkers kunt beoordelen op basis van hun toegevoegde waarde. Hoe je hen kunt helpen met het stellen van realistische ontwikkeldoelen die passen bij hun capaciteiten en hier de voortgang van kunt monitoren. Dit voorkomt dat medewerkers worden ‘overstretched’, met een burn-out of onvrijwillige aftocht tot gevolg.

Jouw organisatie profiteert van onze beoordeling-, ontwikkel- en beloningssystemen. State of the art. Met als resultaat: tevreden medewerkers die zich blijven ontwikkelen. En bovenal: een eerlijke en transparante beloning voor iedereen!

Geke Schuiteman
Consultant Bureau Baarda
T. +31 (0)640 638 979
E. geke@bureaubaarda.nl
Lennart de Winter
Consultant Bureau Baarda
T. +31 (0)627 090 108
E. lennart@bureaubaarda.nl
Pim Hulskorte
Product Owner
Baarda Software
T. +31 (0)613 024 539
E. pim@bureaubaarda.nl
Marc van Neerven
Chief Technology Officer
Baarda Software
T. +31 (0)624 615 038
E. marc@bureaubaarda.nl
Ronald Ederveen
Business Development
T. +31 (0)654 964 240
E. ronald@bureaubaarda.nl
Rolf Baarda
Chef de Mission
T. +31 (0)416 272 092
E. rolf@bureaubaarda.nl

 

Onze vacatures

Baarda Software

Full-time

Nederland

Bureau Baarda

Full-time

Nederland

Alle posities

Full-time

Nederland

Meer weten over Bureau Baarda?